Kursy i lekcje tańca

Jeśli chcesz poznać od podszewki naszą szkołę tańca skorzystaj z poniższej oferty. Proponujemy ci udział w licznych kursach i lekcjach tańca. Nasza podstawowa oferta obejmująca tańce standardowe i latynoamerykańskie powiększona jest o warsztaty taneczne dla narzeczonych czy też o ofertę tańców nowoczesnych skierowaną dla młodzieży i osób, które nie chcą tańczyć w parach.

Jesteśmy w stanie zaproponować w zasadzie każdą formę taneczną, ponieważ współpracujemy z wysokiej klasy instruktorami tańca, którzy uczestnicząc w licznych krajowych i międzynarodowych kursach i szkoleniach, pogłębiają swą wiedzę i poznają nowe techniki. Zapraszamy więc na zajęcia zumby czy hip hopu. 

Również break, dancehall czy popping to formy, które jesteśmy w stanie zaproponować. Gwarantujemy skuteczność, profesjonalizm, miłą atmosferę oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy po szczegółowe informację, które uzyskają Państwo na stronie internetowej czy też osobiście kontaktując się z nami. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.