Naprawa medycznego sprzętu

Jeżeli zdecydujesz się na zawarcie umowy z naszą firmą, już nigdy nie będziesz martwił się, gdy przydarzy się usterka lub większa awaria twojego sprzętu. Profil naszej działalności związany jest ściśle z rynkiem medycznym.

Jest to szeroki zakres, obejmujący różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, pomiarowe, laboratoryjne czy też służące do fizykoterapii. O naszym profesjonalizmie może świadczyć fakt, że korzysta z naszych usług wiele znanych ośrodków medycznych, liczne szpitale czy wysoko wyspecjalizowane kliniki. Dbając o naszych klientów, oferujemy im indywidualny dostęp elektroniczny do obserwacji statusu zlecenia. W każdej chwili, posługując się hasłem mogą oni sprawdzić co dzieje się ze sprzętem, jaki jest stopień jego naprawy i kiedy usługa zostanie zakończona. 

Jest to poważne ułatwienie, które ma znaczny wpływ na zorganizowanie pracy w placówce medycznej. Dbamy więc o to, by klient był dobrze poinformowany i czul się traktowany w sposób wyjątkowy. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych współpracowników to zapraszamy.