Siedziba dla firmy

Każda firma powinna posiadać odpowiednią siedzibę, która nadałaby nieco więcej prestiżu marce. Jest to bowiem bardzo ważne, aby klienci dobrze postrzegali firmę, a jej pracownicy mogli w jak najbardziej komfortowych warunkach wykonywać swoje obowiązki pracownicze.

Można to sobie zagwarantować decydując się na wynajem budynku biurowego PRO_Office. Został on wybudowany w jednej z biznesowych dzielnic stolicy Wielkopolski. Dzięki nowoczesnej, modernistycznej architekturze biurowiec świetnie wpisuje się w dynamicznie rozwijającą się tę okolicę miasta. Jest to również doskonały punkt lokalizacyjny względem innych ważnych ośrodków w Poznaniu, na przykład lotniska czy dworca PKP. PRO_Office to pięciokondygnacyjna nieruchomość do wynajęcia, która zaliczana jest do budynków biurowych klasy B+. Daje to gwarancję funkcjonalności oraz najwyższych standardów. Cała powierzchni użytkowa wynosi 2.330 m2. 

Powoduje to, że bez przeszkód można zaadaptować poszczególne lokale do wynajęcia na biura. Warto zdecydować się na odpowiednią siedzibę dla swojej firmy.