Polskie hotele

Hotel Klon znajduje się w czołówce najlepszych hoteli w naszym kraju. Zawdzięcza to dogodnej lokalizacji oraz niezwykle wysokiemu standardowi. Mieści się bowiem w barokowej kamienicy pochodzącej z XVII wieku.

Jego nowi właściciele zrobili wszystko, aby w wyremontowanych, nowoczesnych wnętrzach zachować ducha minionej epoki. Kamienica, w której mieści się hotel znajduje się w samym sercu miasta, bo na rynku. Obecnie budynek spełnia wszelkie wymogi, jakie powinny charakteryzować XXI-wieczne budownictwo. Więcej informacji na ten temat widnieje na portalu www.h-klon.pl. Znajduje się tutaj cennik oraz oferta, w której opisane są poszczególne pokoje. 

Zainteresowani mogą wybierać spośród standardu, high standard oraz apartamentu. Bez względu na rodzaj, pokoje zostały wyposażone w mini barki, telewizory plazmowe, dostęp do sieci internetowej, klimatyzację, sejf oraz suszarki do włosów w łazienkach. Warto już dziś obejrzeć ofertę luksusowego hotelu Klon. Jest to jeden z wielu powodów, dla których warto odwiedzić zabytkowe Leszno.