Biurowce XXI wieku

Odpowiednia siedziba dla firmy jest bardzo ważną rzeczą. W tym przypadku sprawdza się bowiem powiedzenie: „jak cię widzą, tak cię piszą”. Nie warto ryzykować, że klient zrezygnuje z planów podjęcia współpracy z powodu niekorzystnego wizerunku miejsca, w którym firma się mieści. Ponadto, nowoczesne biurowce posiadają szereg udogodnień, które sprawiają, ze zdecydowanie bardziej komfortowo pracuje się w takim miejscu. Nierzadko również wygląd budynku dodaj prestiżu przedsiębiorstwu, które ma wewnątrz swoją siedzibę. Chcąc znaleźć lokal do wynajęcia idealny dla swojej firmy, warto wybrać taki, który jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W tym celu, w budynku powinny znajdować się windy osobowe, specjalne podjazdy dla osób, które poruszają się, na przykład na wózkach inwalidzkich, odpowiednio szerokie przejścia i korytarze, zewnętrzne drzwi otwierane automatycznie, a także spalanie przystosowane toalety dla osób niepełnosprawnych.

Dużym plusem jest również miejsce parkingowe pod budynkiem, blisko wejścia do niego, zarezerwowane wyłącznie dla osób zmagających się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Poza tym, dużym atutem jest dogodna lokalizacja, czyli taka, z której blisko jest do najważniejszych punktów w mieście, a więc do dworca PKP i PKS, lotniska oraz centrum. Nie bez znaczenia są w tej kwestii także podziemne hale garażowe, a także przystanki komunikacji miejskiej, z których korzystają niektórzy pracownicy oraz klienci firmy. 

Będąc na etapie poszukiwań, warto zainteresować się ofertą poznańskiego biurowca znajdującego się na portalu euro-office.pl. W przypadku nieruchomości do wynajęcia dla firm dużym plusem jest też bliskość przyrody. Piękna okolica, natura, widoki rozpościerające się z okien biurowca – wszystko to sprzyja lepszej pracy. Ważne jest bowiem to, by dzielnica cieszyła się dobrą opinią, ponieważ w wielu przypadkach łączy się ona z firmą. Jak zatem widać, niezwykle wiele czynników wpływa na atrakcyjność biurowca do wynajęcia.