Reklama w internecie

W 2006 roku powstała poznańska agencja interaktywna SuperAdd. Bardzo szybko, w ramach świadczonych przez nią usług zrodziła się gałąź PROwww. Firma zajmuje się promocją w przestrzeni internetowej. Do jej zadań należą między innymi tworzenie stron www dla swoich klientów, pozycjonowanie, optymalizacja stron, tworzenie całych projektów graficznych oraz wdrażanie różnych systemów.

Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom swoich klientów. PROwww wyróżnia się spośród innych tego typu firm rzetelnością, dużą elastycznością i otwartością na współpracę, konkurencyjnie niskimi cenami oraz dotrzymywaniem ustalonych wcześniej terminów. 

Całą ofertę można zobaczyć na stronie http://www.super-add.com.pl/. Przez ponad 7 lat swojej działalności agencja zdobyła cenne doświadczenie, wykonała niemal 200 projektów, a współpracuje z ponad 250 klientami, których grono stale się powiększa. Nie bez znaczenia jest również fakt, że do realizacji zleceń wykorzystywane są innowacyjne technologie, które wpływają na jakość realizacji.