Nowe osiedla deweloperskie

Współcześnie rośnie zapotrzebowanie na osiedla, które umożliwiłyby zachowanie równowagi pomiędzy możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji dużego miasta oraz mieszkania w przestrzeni kameralnej, dlatego też deweloperzy dokładają wszelkich starań, aby ich inwestycje odpowiadały oczekiwaniom jak największej liczby osób i były przykładem oryginalnej i kreatywnej architektury.

Na stronie internetowej http://slonecznadolina.eu/ zapoznać się można z inwestycją w podpoznańskiej Mosinie, będącej projektem osiedla domków jednorodzinnych Słoneczna Dolina. Powierzchnie działek budowlanych kształtują się od 254 m2 do 969 m2 w zależności od rodzaju zabudowy, a do każdego domu należy ogródek oraz miejsce parkingowe lub wiata parkingowa. Osiedle stanowi inwestycję oddawaną do użytku klientów w stanie deweloperskim, a każdy dom wyposażony jest w instalacje, okna PCV z parapetami, drzwi antywłamaniowe oraz dwufunkcyjny piec gazowy. 

Ze względu na to, że w pobliżu znajdują się największe atrakcje turystyczne, przedszkole oraz szkoła, Słoneczna Dolina stanowi doskonałe miejsce do spokojnego i komfortowego życia z dala od zgiełku miasta.