Hotele w Polsce

 

Wybierając się do Leszna położonego na mapie pomiędzy Wrocławiem a Poznaniem, nie można przeoczyć zabytkowej kamienicy znajdującej się na rynku. Jej rodowód sięga XVII wieku. Obecnie jej wnętrze kryje w sobie nowoczesny hotel Pod Różą, który jednak łączy w sobie ducha minionej epoki.

Wchodząc na adres pod-roza.pl można dowiedzieć się zdecydowanie więcej na temat pasjonującej historii tego miejsca. Ponadto, na portalu zamieszczono szczegółowe informacje dotyczące cennika świadczonych usług, a także opisano pokoje. Do wyboru są pokoje w standardzie, pokoje high standard oraz apartament. Wszystkie są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz szereg udogodnień. Ponadto, w kamienicy znajduje się również restauracja i pub. 

Wszystko po ot, by zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa. Warto zatrzymać się tutaj na dłużej i pozwolić sobie na luksus, jakie gwarantuje czas spędzony w hotelu Pod różą. Wystarczy jak najszybciej wybrać jedną z opcji znajdujących się w ofercie i zarezerwować ją.